Mano labai subjektyvi nuomonė

Prisiminiau situacija, kai  parduotuvė “IKI” padavė seną močiutę į teismą. Ir viskas tik dėl trijų riešutų, kuriuos senutė  suvalgė parduotuvėje.

Šį kartą apie sveiko proto nebuvimą ir absurdišką “IKI” elgesį: neužteko sučiuptai senutei iškviesti policijos – jau vien jos atvykimas senam žmogui stresas. Neužteko teismu pagąsdinti. Visai rimtai tai ir padarė –  padavė senolę į teismą. Visai rimtai ir užsispyrę skyrė laiką, resursus ir energiją bylai dėl trijų riešutų:  siuntė savo advokatus ar atstovus, atvežė liudytoją į teismą, pateikė vaizdo medžiagą, kur senolė valgo riešutus. Teismas tardė senutę. Galiausiai išaiškino pavojingą amžiaus nusikaltimą ir  skyrė… 300 litų baudą – tai pusė senutės pensijos.

Aišku, kad “IKI” ne labdara užsiima, o verslu. Tačiau tiek pastangų dėl kelių riešutų, kuriuos suvalgė ligota senolė – sveiko proto ir žmogiškumo nebuvimas.  Bijau, kad tada mane jau seniai kiekvienas prekybos centras gali paduoti į teismą, nes prieš pirkdama mėgstu paragauti riešutą, saldainį, vynuogę ir dar visą kitą.

Kodėl prisiminiau šią istoriją? Nes perskaičiau straipsnį apie parduotuvių reitingus.  Čia “IKI” skirta aukščiausia vieta. Kažkam, manau, šis reitingas bus naudingas, tačiau man užtenka vieno to atvejo su senole, kad išbraukčiau “IKI” parduotuvių tinklą iš savo apsipirkimų sąrašo.

Visai neseniai vyko “Maisto banko” akcija, kur  “IKI” skelbė, kad padeda skurstantiems. Tada prisidėjau, bet dabar  nežinau ar galima tuo tikėti. Nes vos tik pasitaikė tikrasis skurstantis(juk senutė ne  jaunas vyras), tai  vietoj noro padėti atsirado noras teismais pribaigti.

Gedimino Savickio (ELTA) nuotr.

Comments

comments

Comments are closed.